logo

گردونه شانس

توضیح در مورد قالب این بازی:

این قالب یکی از شناخته شده ترین بازی هایی است که بسیاری از شرکت های بزرگ از آن برای راه اندازی کمپین خود استفاده میکنند. در این بازی میتوانید 4 تا 8 هدیه و شانس بردن هر کدام از آن ها را تعریف کنید.

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

در این بازی شما میتوانید جوایز و هدایای داخل گردونه شانس و همچنین شانس برنده شدن آنها را تعریف کنید. این بازی به گونه ای طراحی شده که کاربران هر 24 ساعت یکبار بتواند وارد گردونه شوند به این ترتیب شما میتوانید به واسطه آن کاربران را هر روز به سایت یا پیج های خود در شبکه های اجتماعی دعوت کنید این قالب بازی به افزایش ترافیک سایت و همچنین افزایش نرخ تبدیل کاربران کمک می کند.

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نظر بگیرید.

تمامی بازیها