logo

بازی شلیک

توضیح در مورد قالب این بازی:

کاربر شما در این بازی باید به جملات غلط شلیک کند و به جملات درست اجازه دهد از خط پایان عبور کنند. هرچه زودتر جملات غلط را شناسایی کندو به آن شلیک کند امتیاز بیشتری را بدست می آورد.

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

شما میتوانید در این بازی باور ها و موضوعات رایج ، چه درست و چه اشتباه که در مورد محصولات و خدمات شما وجود دارد را تغریف کنید و به این صورت در ذهن مخاطب خود درست ان را هک کنید. این بازی سطح تعامل بسیار بالایی را با مخاطبین شما ایجاد میکند . در این بازی همچنین میتوانید محصولات و خدمات و ویژگی خود را به خوبی معرفی کنید.

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها