logo

معمایی

توضیح در مورد قالب این بازی:

در این بازی مخاطب شما باید بتواند از روی تصاویری که در داخل بازی وجود دارد و راهنمایی هایی که از شما دریافت میکند به جواب معما برسد و باید این کار رو در مدت زمانی که شما تعیین کرده اید انجام دهد.

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

در این بازی شما میتوانید 4 تا عکس رو بارگذاری کنید . این تصاویر میتواند مربوز به محصولات و خدمات خودتون یا هر چیزی مرتبط با برند و کسب و کار شما باشد . شما میتوانید ضمن معرفی محصولات و خدمات خودتون ، با جواب معما آموزشی را به کاربر ارایه دهید تا در ذهن او ماندگار شود . یکی دیگر از روش هایی که به کسب و کار شما کمک میکند ایجاد بیننده برای سایت و شبکه های اجتماعی شماست در پایان بازی شما میتوانید لینک های سایت و شبکه های اجتماعی خود را قرار دهید تا کاربران خود را به دیدن و دنبال کردن آن دعوت کنید

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها