logo

بازی دارت

توضیح در مورد قالب این بازی:

بازی دارت یک بازی مهیج و سرگرم کننده است . کاربران شما در این باید اشیا موجود در بازی رو به سمت صفحه دارت که دارای حرکت است پرتاب کنند.

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

تمامی ارکان این بازی قابل تغییر است و از برند و لوگوی شما داخل بازی استفاده خواهد شد. از دیگر ویژگی های این بازی داشتن لیدر بورد و جدول امتیازات است . کاربران شرکت کننده میتوانند جایگاه خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. از این بازی بیشتر میتوان در حوزه مواد خوراکی و لوازم تحریر و لوازم آرایشی و بهداشتی و پوشاک به اشکال مختلف استفاده نمود.

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها