logo

پلینکو

توضیح در مورد قالب این بازی:

پلینکو از بازی های خیلی جذابه که شما میتونید 4 تا 8 جایزه و شانس برنده شدن اون رو برای کاربران خودتون مشخص کنید و به مخاطبین خودتون اجازه بدین که چند بار (بسته به نظر شما) توپ رو پرتاب کنند و کاربران شما هم میتونند ریسک کنند و دوباره توپ پرتاب کنند چون هدیه قبلی با پرتاب توپ جدید از بین میره😉

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

این بازی از معروف ترین بازی های دنیا است که بسیاری از شرکت های بزرگ برای اجرای کمپین های بازی تبلیغاتی خودشون ازش استفاده میکنند. مهمترین هدف این بازی جذب مخاطب و افزایش تعامل با کاربران است .

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها