logo

کوییزی پلاس

توضیح در مورد قالب این بازی:

بازی کوییزی پلاس یک بازی پرسش و پاسخ بسیار جذاب است و کاربر شما باید بتواند در مدت زمان تعریف شده به سوال های شما پاسخ دهد و گزینه درست را انتخاب کند.

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

شما با این بازی میتوانید سوال و جواب هایی را حول برند و کسب و کار خودتون در قالب این بازی ایجاد کنید، برای هر سوال یک عکس بارگذاری کنید و مدت زمان پاسخ به سوال را تعیین کنید. با کمک این بازی ویژگی های محصولات و خدمات خود را به مخاطبین خود معرفی کنید این قالب بازی تعامل بسیار بالایی را با مخاطب هدف ایجاد میکند. از این قالب بازی میتوانید برای مناسبت های گوناگون کمپین های تبلیغاتی بسازید.

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها