logo

بازی پرتاب

توضیح در مورد قالب این بازی:

این بازی کاملا قابلیت تغییر را دارد ما آن را به گونه ای برای شما طراحی خواهیم کرد که کاملا مرتبط با محصولات و خدمات شما شود. این بازی یک بازی تمرکزی است و سطح تعامل بالایی را با کاربر ایجاد میکند و تمامی اجزای آن میتواند برای کسب و کار شما تغییر کند. اما بیشتر برای کسب و کارهای حوزه ی مواد غذایی توصیه میشود. به عنوان مثال کاربران میتوانند مواد اولیه محصولات خوراکی را مثل گوشت ، فرآورده های گوشتی و محصولاتی که قابلیت برش دارند را مورد هدف قرار دهند و در نهایت پیتزای خود را درست کنند . همه آیکون ها در بازی قایلیت تغییر را دارد و شما میتوانید نسبت به بیزینس خود آن را تغییر دهید

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

بازی پرتاب بسیار جذاب و مخاطب پسند است لذا تعامل بالایی را با مخاطب ایجاد میکند.این بازی لیدر بورد یا جدول امتیازات نیز دارد که کاربران میتوانند امتیاز خود را ملاحظه کنند. بیشتر بازی کنندگان این بازی را تا پایان انجام خواهند داد لذا نرخ پرش بسیار پایین دارد.

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها