logo

پازل

توضیح در مورد قالب این بازی:

راه اندازی یک کمپین با استفاده از بازی پازل سورچی خیلی جذاب و در عین حال راحته! کافیه فقط چندتا عکس از محصولات و خدمات یا برند خودتون داشته باشید و مراحل ساخت کمپیین این بازی و طی کنید و بعد از کاربران خودتون بخواهید که پازل شما رو حل کنند و در ازای آن تخفیفی که شما تعریف کردین بدست بیارن یا در قرعه کشی جوایز شما شرکت کنند به همین راحتی😊

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

در بالا میتویند نمونه بازی که خودتون میتونید بسازید رو ببینید و همچنین آن را بازی کنید همینطور که میبینید بازی پازل شما ، مرحله به مرحله جلو میرود و مخاطب با محصولات و خدمات شما آشنا میشود . به این ترتیب میتوانید با مخاطب های خودتون به صورت جذاب ارتباط برقرار کنید و تعداد زیادی لید( از جنس شماره تماس شرکت کنندگان ) از ایشان بدست بیاورید و در ارتباطی که در ادامه کارهای بازاریابی خود با ایشان میگیرید آنها را به مشتریان خود تبدیل کنید .

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها