logo

نینجا فروت

examble

توضیح در مورد قالب این بازی:

این بازی قابلیت تغییر را دارد ما آن را به گونه ای برای شما طراحی خواهیم کرد که کاملا مرتبط با محصولات و خدمات شما شود. این بازی از دسته بازی های تمرکزی است و سطح تعامل بالایی را با کاربر ایجاد میکند و تمامی اجزای آن میتواند برای کسب و کار شما تغییر کند. اما بیشتر برای کسب و کارهای حوزه ی مواد غذایی توصیه میشود.همه آیکون ها در بازی قایلیت تغییر را دارد و شما میتوانید نسبت به بیزینس خود آن را تغییر دهید

این بازی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

از این بازی میتوانید برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده کنید. این بازی سطح بسیار بالای تعامل با کاربران را دارد. از این بازی میتوان در حوزه های مواد خوراکی و سوپرمارکتی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم تحریر و مد و پوشاک استفاده کرد.

بعد از ساخت بازی چطوری میتونید ازش استفاده کنید؟

بازی پس از ساخته شدن به صورت لینک با فرمت Html5 (لینک) به صورت لینک و QR Code در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر روی مرورگر قابل اجراست و نیاز به نصب ندارد . شما میتوانید از لینک بازی در سایت ، شبکه های اجتماعی و پیامک های تبلیغاتی خودتون استفاده کنید و از QR Code بازی میتوانید بر روی کاتالوگ و بنر های محتوای خودتون استفاده کنید.

مخاطب شما در ازای بازی کردن چه چیزی بدست می آورد؟

انجام بازی برای همه جذاب هست و مخاطبین شما دوست دارند خود را به چالش بکشند ، اما در کنار این موضوع شما میتوانید در هنگام طی کردن مراحل ساخت بازی در قسمت جوایز بازی برای برندگان خود جوایزی در نطر بگیرید.

تمامی بازیها